Børnehaven Kollegieparken

Børnehaven Kollegieparken

Personale

 

Leder Helle Bisgaard    helle@bhkp.dk

Pædagog Sanna Mathiasen    sanna@bhkp.dk

Pædagog Hanne Møller Nielsen    hanne@bhkp.dk

Pædagog Karina Vigg   karinav@bhkp.dk

Pædagog Jesper Bo Nielsen    jesper@bhkp.dk

Pædagog Tina Birket Kristensen   tina@bhkp.dk

Pædagogmedhjælper Karina Sørensen

Venteliste

Send en e-mail til helle@bhkp.dk og du vil blive kontaktet snarest.

Facebook

Børnehaven er også på facebook.
Se Børnehaven Kollegieparken siden